5 документів, які дають право полювати

02Ця стаття адресується тим, хто опановує мисливську справу. Документи про які йдеться, кожен мисливець зобов’язаний мати при собі під час здійснення полювання. Також вони необхідні для транспортування або перенесення продукції полювання. Ви маєте розраховувати, що в будь-який момент у вас їх можуть вимагати уповноважені особи.
Перш за все, йде мова про такі документи:
1) посвідчення мисливця;
2) щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
3) дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
4) відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
5) паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.
Посвідчення мисливця та щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання, родоводи і паспорти на собак мисливських порід, які можуть використовуватися в полюванні, паспорти на інших ловчих звірів і птахів видаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.
Розмір державного мита, а також порядок стягнення платежів за видачу посвідчення мисливця та щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання встановлюються у порядку, передбаченому законодавством.
Розмір плати за видачу посвідчення мисливця та щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері лісового та мисливського господарства, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *