Комишнянське лісництво на диких тварин витрачає понад 150 тис. грн

01В угіддях Комишнянського лісництва, що на Полтавщині, на охорону, заготівлю та придбання кормів для підгодівлі диких тварин щорічно витрачається понад 150 тис. грн, – пише Криниця мисливця на офіційний сайт Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Загалом в угіддях облаштовано понад 12 підгодівельних майданчиків, куди викладається під час сезону підгодівлі більш як 20 тонн кукурудзи, 15 тонн сіна, 5 тонн буряка, 10 тонн силосу, 1000 шт. віників та 500 кг солі.
Днями в мисливських угіддях провели практичне навчання для учнів Комишнянського шкільного лісництва. Школярі вчилися визначати по слідам види тварин, їх чисельність на підгодівельних майданчиках, а також зробили свій вагомий внесок в підгодівлю лісових мешканців.
Фахівці Комишнянського лісництва зазначають, що ліс без тварин – це мертвий ліс. Особливий період в житті тварин, що мешкають у лісі – це зима. За їхніми словами, завдяки кропіткій праці лісівників, які піклуються про лісових мешканців влітку і взимку, заготовляючи сіно, буряк, зерно, листяні віники, а взимку розвозять їх по підгодівельних майданчиках, популяцію диких тварин вдається не тільки зберегти, а й примножити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *