Купірувати вуха та хвости собакам заборонено інакше на змагання зась

01Українські собаки, народжені до 1 січня 2016, з купіруваними хвостами і/або вухами мають право брати участь у племінному розведенні, виставковій та спортивній діяльності в системі Кінологічної спілки України. Водночас, народжені після 1 січня поточного року, на виставки, спортивні та інші заходи в системі КСУ допускатися не будуть. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на сайт Кінологічної спілки України.
Згідно з повідомленням, виключення надається собакам, які були купірувані з медичних причин, за умови надання оригіналу медичної довідки державної ветеринарної клініки.
Собаки, народжені в країнах, де купірування хвостів та вух дозволено, мають право браво участь у племінному розведенні, виставковій та спортивній діяльності в системі КСУ.
Суддівство собак на виставках усіх рангів в системі КСУ буде здійснюватися згідно з діючими стандартами порід МКФ.
Це передбачено наказом Президента КСУ № 2 від 17 лютого 2016 року «Щодо заборони на купірування вух та хвостів собак». Наказ був прийнятий на виконання Закону України № 578-VII «Про ратифікацію Європейської конвенції про захист домашніх тварин» від 18 вересня 2013 року. Закон передбачає з 1 серпня 2014 року повну заборону на купірування вух та хвостів собак для зміни зовнішнього вигляду домашньої тварини або для інших нелікувальних цілей.

01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *