На Сумщині ще 5 днів проводитимуть облік мисливських тварин

13До 25 лютого планується завершити зимовий облік мисливських тварин в мисливських угіддях Сумщини. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Сумського ОУЛМГ.
Облік мисливської фауни проводиться з 8 лютого відповідальними фахівцями.
«Такі заходи відбуваються щорічно, вони забезпечують охорону, раціональне та невиснажливе використання мисливського фонду області, державний контроль за його чисельністю і є обов’язковими для всіх користувачів мисливських угідь», – повідомив заступник начальника Сумського ОУЛМГ Віталій Баранов.
За результатами таксації користувачі мисливських угідь аналізують динаміку чисельності тварин та готують до погодження проекти лімітів добування дичини на наступний мисливський сезон.
Наразі вже проведено облік в угіддях 18 мисливських господарств області.
Нагадаємо, що загальна площа мисливських угідь Сумщини складає 2070,8 тис. га і розподіляється між 39 користувачами, з яких 13 – це державні підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, їм надано у користування 238,2 тис. га; решту площі розподіляють між собою 17 осередків районних організацій УТМР, за ними закріплено 1571,4 тис. га., та 9 інших користувачів, серед яких приватні структури та Національний природний парк «Деснянсько-Старогутський», їм надано у користування 260, 6 тис. га мисливських угідь.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *