На Волині зафіксували 126 фактів порушення правил полювання

4Державною лісовою охороною та єгерською службою у Волинській області складено 126 протоколів на порушників правил полювання, вилучено 28 одиниць зброї. Про це пише Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Наразі в області загальна площа мисливських угідь складає більше 1 млн га. Ними опікується 48 користувачів.
Державними користувачами лісового господарства проведено комплекс заходів, які були спрямовані на відтворення, збереження мисливських тварин і поліпшення серед
овища їх перебування.
В облуправлінні, зазначають, що кошти витрачалися на проведення біотехнічних заходів та заходів із охорони державного мисливського фонду. Забезпечувалась охорона Державного мисливського фонду. Найбільші загальні витрати на ведення мисливського господарства торік були у ДП МГ «Старовижівське» (990 200 грн) та ДП «МГ «Звірівське» (952 013 грн), серед УТМРівських користувачів лідером по вкладанню коштів у мисливське господарство стали Ковельська, Любомльська та Старовижівська районні організації (відповідно – 725 313 грн, 349 113 грн, 313 910 грн), серед інших користувачів – Турійське РТМР «Тур» (494 259 грн), ТзОВ «ВУЛФК» (476 065 грн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *