На Житомирщині відстрілюватимуть кабанів

01В зв’язку черговим спалахом африканської чуми свиней на Житомирщині проводитимуть відстріл кабана – повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.
– На виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії користувачами мисливських угідь області з липня минулого року по лютий нинішнього в ході проведення депопуляції відстріляно понад 1300 голів дикого кабана, – інформує Роман Ільїн, перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Враховуючи особливості поведінки дикого кабана, це надзвичайно обережна, переважно нічна тварина, добування його потребує багато часу, значних фізичних зусиль та фінансових затрат.
Управління рекомендує до проведення відстрілу залучати виключно єгерську службу, лісову охорону, мисливствознавців та представників ветеринарної медицини.
В управлінні переймаються, аби не допустити масової та хаотичної міграції кабана, також просять мінімізувати проведення облав.
Все це обговорювали на черговому засіданні, проведеному в Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Лісівники разом з представниками управління ветеринарної медицини та користувачами мисливських угідь обговорили ситуацію, яка склалася в області в зв’язку черговим спалахом африканської чуми свиней.
Загиблих тварин виявлено на початку тижня в Радомишльському районі, лабораторні дослідження патологічного матеріалу підтвердили наявність захворювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *