Перша мисливська рушниця, як зробити правильний вибір

Перша мисливська рушниця, як зробити правильний вибір
Перша мисливська рушниця, як зробити правильний вибір

Якщо ти шановний читачу вирішив тільки долучитись до когорти мисливців, тобі доведеться придбати рушницю. Як це правильно зробити? Криниця мисливця спробувала розібратись.
Перше з чого необхідно розпочати, таки би мовити, перша заповідь. Не можна купляти рушницю ту, яку вам нав’язує продавець в магазині. Ця покупка в житті мисливця одна з найважливіших тому до неї потрібно поставитись із усією серйозністю. Допомога досвідченого мисливця буде дуже доречна.
Основні рекомендації
Спершу ви повинні дати відповість самому собі, що ви хочете отримати від рушниці. Якщо на питання гладкоствольна зброя або нарізна за вас відповів закон, згідно з яким першою зброєю може бути тільки гладкоствольна. Нарізна зброя буде для вас доступна через кілька років мисливської практики. Те решта все за вами.
В основному, для початку, рекомендують двохстволку, рушницю, у якої два механізми спуску. Таким чином в процесі полювання це підвищить ваші шанси на здобуття трофею.
Вибираючи собі рушницю, також не забувайте, що вам доведеться пересуватися з цією зброєю некомфортними місцями, лісом, болотами. Тому ваша рушниця має бути саме для вас, комфортною і не важкою.
P.S. Будь-якому мисливцю, не тільки початківцю, хочеться, щоб його зброя відповідала всім цим критеріям. Але багатовіковий досвід всіх мисливців каже, що свою рушницю можна знайти, тільки перепробувавши безліч різних рушниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *