На Київщині майже 13 тисяч га мисливських угідь повернуто державі

15Вищий господарський суд України повернув у державну власність мисливські угіддя площею майже 13 тисяч га, – про пише Криниця мисливця із посиланням на прес-служба прокуратури Київської області.
– За принципової позиції органів прокуратури постановою Вищого господарського суду України відмовлено в задоволенні касаційної скарги ТОВ «Хитрий лис» та залишено без змін постанову Київського апеляційного господарського суду та рішення Господарського суду м. Києва, якими задоволено позов прокуратури Бородянського району про визнання незаконним та скасування рішення Київської обласної ради про передачу мисливських угідь, визнання недійсним договору про умови ведення мисливського господарства та зобов’язання ТОВ «Хитрий лис» повернути державі мисливські угіддя загальною площею 12,8 тисяч гектарів на території Бородянського та Києво-Святошинського районів, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у 2013 році Київська обласна рада надала у користування товариству мисливські угіддя для ведення мисливського господарства терміном на 49 років з порушенням законодавства. Зокрема, були відсутні відповідні погодження усіх власників та користувачів земельних ділянок, на території яких розташовані вказані угіддя.
Прокуратура в судах усіх інстанцій домоглася поверненню з незаконного користування мисливських угідь у державну власність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *