Президенту запропонували заборонити полювати на диких звірів

4На офіційному сайті Президента України зареєстровано петицію про заборону полювання на диких звірів, передає Криниця мисливця.
Автор петиції звертається до Петра Порошенка з такими обґрунтуванням:

«Пропоную повністю заборонити полювання на всіх диких звірів За виключенням таких випадків. коли вони несуть пряму загрозу людям або коли надмірна популяція того чи іншого виду несе загрозу для існування інших видів. У такому випадку регуляція повинна звійснюватися за результатами дослідженнь екологів. спеціальними органами. або тими ж мисливцями. за безпосереднього контролю екологів чи інших природозахисних структур. За порушення закону пропоную ввести кримінальну відповідальність. Це все необхідно для того шоб відновити дику природу України. яка постраждала від чисельних браконьєрських злочинів і для того. щоб диких звірів з якими наші пращури вміли співіснувати. ми бачили не тільки в зоопарках чи на зображеннях в наших моніторах. а могли випадково зустріти під час прогулянки …»

Петиція зареєстрована, ще 10 лютого і набрала 83 підписи з 25 тис. необхідних. До кінця збору підписів залишилося 77 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *