Тячівські лісівники встановили 24 годівниці

7Закарпаття: працівники Кедринського лісництва (ДП «Брустурянське ЛМГ») встановили 24 годівнички для «рогатих гостей». Звірі часто туди навідуються, про це свідчать характерні сліди на снігу. В урочищі Мала Прочка місцеві жителі не раз зустрічають дичину. Був навіть випадок, коли підстрелена кимось на полюванні олениця прибилася до сільського обійстя. Люди виходили поранену красуню і відпустили в ліс. А нещодавно сільчани спостерігали за появою на світ маленької косулі. Її мама також, шукаючи підтримки, спустилася до людських помешкань.
Як розповідає лісничий Василь Золотар, особливе пожвавлення спостерігається тут у середині лютого. Тоді сніг трохи сходить, і олені та косулі можуть спокійнісінько зійти до годівничок, а також вигребти копитами з-під снігу гілочки ожини.
Ще влітку лісогосподарники заготовили для рогатих улюбленців сіно, тож закладені сухою травою годівниці чекають своїх відвідувачів з цієї пори. До трав’яного корму лісівники докладають білковий. Водночас полюбляють олені та косулі поласувати сіллю, тому працівники лісництва встановили поблизу спеціальні сільниці.
– До весни у цих годівницях, – продовжує свою розповідь Василь Золотар, – вже нічого не залишиться, звірі з’їдають усе до останньої травинки. У нашому лісництві дичині не дадуть загинути. Про це повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *