У НПП «Сколівські Бескиди» збільшилась чисельність зубра

14Бригади обліковців НПП «Сколівські Бескиди» провели зимовий облік тварин. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на офіційний сайт Національного природного парку.
Згідно з повідомленням по лісництвах та по господарству обліковано: 484 особини оленя благородного, 464 особини козулі та 121 кабана. З хутрових звірів зареєстровано 14 особин вовка, 58 особин лисиці, 319 куниці, та ін. Особливу увагу при об
ліку зверталося на чисельність червонокнижних рідкісних та зникаючих видів. Є збільшення чисельності зубра – 24 особини, обліковано 27 особин ведмедя бурого, 22 особини рисі та 9 – кота лісового.
Обліку мисливських та мисливських червонокнижних видів звірів та птахів у 2016 році з 30 січня по 1 лютого в НПП «Сколівські Бескиди» проводився відповідно до наказу Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства №4 від 15.01.2016 року. Для проведення обліку в кожному лісництві було сформовано бригади обліковців з числа працівників єгерської служби, служби охорони ПЗФ під керівництвом лісничих та працівників апарату парку.
Для проведення обліку застосовувався маршрутний облік звірів по слідах на снігу, метод картування слідів та анкетно-опитовий метод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *