Харківські екологи б’ють на сполох

«Масове браконьєрство в Дворічанському районі – трупи є, винних немає?»: саме такою була тема прес-конференції, яка відбулась 17 лютого в Харківському кризовому інфоцентрі. Подивитись, про що розповідали начальник охорони Національного природного парку «Дворічанський», заступник директора природного парку «Дворічанський» та член Екологічної групи «Печеніги» мають можливість читачі Криниці мисливця.

За словами спікерів вже другий рік, розпорядженням голови Харківської обладміністрації, полювання в Дворічанському районі заборонено. Однак, співробітники парку стверджують, що місцевих браконьєрів законодавчі заборони не зупиняють, про що свідчать знайдені на території місцевого мисливського господарства останки кабанів і косуль.
Факт незаконного полювання внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 248 Кримінального кодексу України.12 13 14
Шокуючи кадри, зафіксовані на фото та відео, просто вражають своєю жорстокістю. Людям зі слабкою психікою їх переглядати не варто.

Відео із каналів YouTube-користувачів: GreenVideoview та Накипело LIVE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *