За полювання з петлями житомирянин сплатив штраф 510 грн

07Штраф 510 гривень – покарання громадина, який здійснював незаконне полювання із застосуванням петель, – повідомляє Криниця мисливця з посиланням на сайт Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Браконьєра виявлено в ході проведення рейду з охорони лісових насаджень та мисливських угідь на території державного лісового фонду Житомирського лісгоспу. Житомирянин розмістив 4 петлі, в одному з кварталів Левківського лісництва, які знайшли районний мисливствознавець Олександр Шульга, єгер Рисіч В.А. та громадський інспектор Журило О.І.
При затриманні громадянин при собі мав ще заборонені петлі з металевого тросу діаметром 4 мм та 1 мм.
В Житомирському районному відділенні поліції били встановлені анкетні дані громадянина, а про факт порушення законодавства складено відповідні адміністративні матеріали. Пізніше затриманий показав місця розташування ще трьох петель.
За вчинене незаконне полювання зловмисника, мешканця міста Житомира, притягнуто до відповідальності згідно із статтею 85 частини 1 КУпАП – накладено адміністративний штраф у розмірі 510 грн.
Державна лісова охорона Житомирського лісгоспу застерігає громадян від проведення подібних полювань, позаяк це заборонено законодавством.
Відсутність снігового покриву у зимовий період значно ускладнює роботу з виявлення «тихих» браконьєрів, – каже головний лісничий державного підприємства «Житомирське лісове господарство» Сергій Дубницький, – проте для досвідченого мисливствознавця чи єгеря це – звична справа».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *