В одному з районів Закарпаття поліцейські перевірили власників мисливської зброї (ФОТО)

181220186На Ужгородщині поліцейські перевірили власників мисливської зброї. Про це відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Працівники сектору превенції Ужгородського районного відділення поліції контролюють обіг зброї, що перебуває у власності місцевих мисливців. Крім того, правоохоронці нагадують мисливцям правила поводження зі зброєю під час сезону полювання

Днями, у рамках проведення оперативно-профілактичних відпрацювань області, поліцейські провели контроль обігу зброї в населених пунктах Ужгородського району.

181220187Інспектори з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи, спільно з дільничними офіцерами поліції, перевірили власників мисливської зброї на наявність у них відповідних дозвільних документів.

Крім того, полісмени наголосили мисливським колективам сіл Мала Добронь, Велика Добронь та Соломоново Ужгородського району на необхідності дотримання правил носіння, перевезення, зберігання зброї. Також правоохоронці провели профілактичні бесіди з недопущення фактів браконьєрства та інших порушень під час сезону полювання.181220188

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *