Міжнародна рада з полювання та збереження дикої природи (СІС) прийняла знакову Стратегію-2030, встановивши свої цілі та завдання на шляху до кінця цього десятиліття на підтримку Глобальної рамкової програми з біорізноманіття Куньмін-Монреаль (GBF). Про це повідомляє офіційний сайт організації.
Ознаменувавши цю нову главу для СІС, Республіка Ботсвана офіційно оголосила про свій намір приєднатися до організації як держава-член. Про це заявив Міністр навколишнього середовища та туризму Ботсвани Думезвені Мтімхулу, виступаючи перед делегатами в Кашкайші.
Стратегія-2030, прийнята в рамках 70-ї Генеральної Асамблеї, є кульмінацією підготовчої роботи та консультацій, включаючи результати 69-ї Генеральної Асамблеї, опитування членів СІС, проведене минулого року, робочий план CPW на 2023-2025 роки та Комунікаційну стратегію СІС, розроблену ще у 2020 році.
Зокрема, Стратегія-2030 підтримуватиме цілі 3, 4, 5, 6, 9 та 21 GBF, зосереджуючись на чотирьох глобальних пріоритетах: прикладна наука для лідерства на основі природи, розміщення сталого використання в основі політичних змін, об’єднання мисливців та корінних народів навколо спільної спадщини землі та врожаю, надихання сердець і умів щодо збереження природи під керівництвом мисливців.
Читайте також: Українська делегація вперше представляє інтереси на Міжнародній раді з охорони дичини та дикої природи
Міністр навколишнього середовища, лісового господарства та туризму Намібії Похамба Пеномвеньо Шифета високо оцінив багаторічне партнерство його країни з СІС у просуванні тем сталого використання природних ресурсів у глобальному політичному порядку денному.
Катар оголосив, що наступного року прийматиме 71-шу Генеральну Асамблею СІС в Досі з 24 по 27 квітня 2025 року. Очікується, що Асамблея розгляне теми соколиного полювання та медіації. Шейх Фахад бін Абдулрахман Аль Тані, член правлячої родини Катару та офіцер збройних сил Катару, висловив бажання допомогти налагодити відносини між усіма націями у сфері полювання та сталого розвитку.