ПРО НАС

Запрошуємо вас приєднатися до нашої інформаційно-розважальної платформи “Криниця мисливця” – простору, де формується мисливська та рибальська культура в Україні.

🌱 Наша місія полягає в тому, щоб зблизити ентузіастів мисливства та рибальства, спільно ділитися знаннями, досвідом та створювати цікавий інтерактивний простір для всіх, хто цікавиться природою та активним відпочинком.

Завдяки “Криниці мисливця” ви зможете:

📚 Отримувати найсвіжіші новини зі світу мисливства та рибальства.
🎓 Вивчати практичні поради від досвідчених мисливців та рибалок.
🌄 Відкривати для себе унікальні місця для полювання та риболовлі в Україні.
📣 Обговорювати актуальні теми та події у спільноті однодумців.

Ця платформа – це ваш вірний спутник в світі природи та пригод, а також можливість розвивати свої інтереси разом із нами.

Долучайтеся до “Криниці мисливця” і станьте частиною ростущої спільноти ентузіастів мисливства та рибальства в Україні! 🌿🎣🔫

Мислячи абстрактно, ти шановний відвідувачу прагнеш напитись із Криниці мисливця цікавої інформації, неординарного рекорду, веселого анекдоту, офіційного повідомлення або смачної страви. Криниця, це те місце, де напитись води може кожен спраглий, а без неї, води, ми не можемо жити.

Полювання – це хобі, а для тебе це щось більше, це спосіб мислення, це можна сказати і є життя.

Якщо мисливство розглядати із позиції інстинктів, що особливо актуально в наш віртуально-цифровий час, то вийшовши на полювання ти маєш змогу перевірити наскільки в тебе збереглось щось від природи: зір, нюх, слух, фізичний розвиток, орієнтування по місцевості.

Криниця мисливця – це думка крилата,
Яка народилась з мрій мами і тата
І в сонячну рань понесла з джерела
В кораблику віри й любові — слова:
Тут може співати мистецтво науки
Тут може шукати ідея життя
Тут може вкорінитись мудрість і розум
Щоб двері відкрити в своє майбуття
Заходьте до нас наші друзі сьогодні
І завтра заходьте, заходьте завжди
Бо в вічній криниці мисливця достаток
Цілющих джерел і святої води.
Автор: Дмитро Барнич

Мисливець у нашому розумінні – це людина, яка цінує красу, захищає природу та різноманіття всього живого.

Наша мета об’єднати людей, які сформують культуру мисливства в Україні. А це включає в себе: мисливську етику, мисливську мову, мисливські сигнали, посвяту та клятву мисливця, мисливську форму, атрибути та розпізнавальні знаки, мисливські свята, змагання і фестивалі та багато іншого.

Якщо ви проти полювання, ви можете висловити ваші коментарі, аргументи і претензії тут: http://bit.ly/2gHCb19.

Напишіть власну статтю, станьте постійним автором власного блогу на сайті http://myslyvets.com.ua. Ми вбачаємо важливу роль кожного автора у процесі формування культури українського мисливця, популяризації бережливого, обдуманого та примножуючого використання природних ресурсів.

Кожен матеріал рецензується та перевіряється за корисності, однак ми вітаємо популярний формат. Якщо ви відчуваєте у собі силу та натхнення, напишіть нам на адресу kmyslyvtsa@gmail.com. Ви отримуєте можливість поширити свої думки та ідеї серед тисяч читачів Криниця мисливця, отримати зворотній зв’язок, завести нові знайомства серед бувалих мисливців та мисливців початківців. Ви також зможете посилатись на власні публікації у своєму резюме або на сторонніх ресурсах.

Криниця мисливця є відкритою платформою, тому ви маєте можливість опублікувати власні ідеї або розробки, наприклад у галузі розвитку або введенні мисливського господарства.
Можливо, прийшов час світу дізнатись про вас?
Ми шукаємо партнерів, зацікавлених у обміні досвідом та/або стратегічній кооперації, волонтерів (перекладачів, ілюстраторів, журналістів, графічних дизайнерів, координаторів).

Чому саме Криниця мисливця?

Криниця мисливця – це незалежна ініціатива, покликана збільшити частку науково-популярного україномовного контенту. Наша робота спрямована на популяризацію культури мисливства та інтелектуальну мобілізацію українських мисливців.

Веб-сайт та медіа платформа Криниця мисливця у соцмережах відвідують тисячі українців, з якими підтримується зворотній зв’язок. Ми оперативно та популярно висвітлюємо події, новини із життя мисливців, мисливської зброї, змагань мисливських собак, браконьєрства, вилучення та необережного поводження зі зброєю українською мовою.

Криниця мисливця завжди залишатиметься відкритим проектом, який орієнтується на мисливців, однак використовуватиме сучасні інструменти та підходи для свого розвитку.

wp_link_pages( array( 'before' => '', ) ); ?>