КАЛЕНДАР

3

Відповідно до статті 19 Закону України від 22 лютого 2000 року № 1478-III «Про мисливське господарство та полювання» визначено такі строки полювання:
У СЕРПНІ – ГРУДНІ полювання може здійснюватися на: норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), голубів (крім голуба-синяка).
У СЕРПНІ – СІЧНІ полювання може здійснюватися на гусок: сіру, білолобу велику, гуменника.
У ЖОВТНІ – ГРУДНІ полювання може здійснюватися на куріпку сіру, фазана.
У СЕРПНІ – ЛИСТОПАДІ полювання може здійснюватися на перепела.
З 1 ТРАВНЯ ПО ГРУДЕНЬ ВКЛЮЧНО полювання може здійснюватися на самця козулі.
У СЕРПНІ – СІЧНІ полювання може здійснюватися на самців лані, оленів європейського і плямистого, лося, муфлона, кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування.
У ВЕРЕСНІ – ГРУДНІ полювання може здійснюватися на самок лані, оленів європейського і плямистого, козулі, лося, муфлона, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування.
У ЧЕРВНІ – ВЕРЕСНІ полювання може здійснюватися на бабака.
У ЖОВТНІ – ЛИСТОПАДІ полювання може здійснюватися на борсука.
З ЖОВТНЯ ПО ЛЮТИЙ ВКЛЮЧНО полювання може здійснюватися на білку, бобра, ондатру, куниць лісову та кам’яну, норку американську, тхора лісового, єнотовидного собаку, лисицю, вовка.
З 1 ЛИСТОПАДА ПО СІЧЕНЬ ВКЛЮЧНО полювання може здійснюватися на кроля дикого та зайця-русака.
P.S.: Строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь.

Один коментар до “КАЛЕНДАР

Коментарі закриті.