Первинні мисливські організації (ПМО) Виноградівщини демонструють системний підхід до збереження та відтворення популяцій диких тварин на території регіону.
Позначка: Біотехнічні заходи
Незважаючи на воєнний стан, місцеві організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) продовжують активну роботу в мисливських угіддях, здійснюючи важливі біотехнічні заходи та контролюючи популяцію хижаків.
Постійна комісія з питань екології та раціонального використання природних ресурсів Волинської обласної ради рекомендувала надати у користування мисливські угіддя 12 місцевим організаціям УТМР
Облаштування штучних солонців – важлива складова біотехнічних заходів з підтримки популяції зайця-русака в мисливських угіддях України. Ці тварини потребують регулярного надходження солі й мінералів для повноцінної життєдіяльності.
30 квітня відбулася перша виробнича мисливськовпорядкувальна нарада філії «Гайсинське лісове господарство» ДП «Ліси України», повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України.
Збереження дикої фауни з метою покращення відтворення, промисла і збільшення мисливських ресурсів – такі задачі ставить наука, яка має назву «біотехнія». Цей напрям заснований проф. П. О. Мантейфелем, який створив у Московському пушно-хутряному інституті кафедру біотехнії. Біотехнія (від греч. bios — життя і techne — уміння, майстерність) – розділ мисливствознавства,