Позначка: Фейсбук

Про жахливу знахідку повідомила черкащанка Надія Пироган. Жінка написала про це на своїй сторінці у Фейсбук. За її словами, вона, напередодні, 22 лютого, зранку, йшла по справах й натрапила на жахливу знахідку. Рештки диких козуль знаходились напроти магазину “Малина”, який розташований по вулиці Корольова. – Цих косуль браконьєри застрелили вночі,

В мережі набирає популярність ролик, на якому зафіксовано красу Карпат. Відео опубліковано на сторінці Національного природного парку “Верховинський” у Фейсбук. Пост із роликом під назвою “Краса Карпатських гір” за короткий час набрав майже 50 тисяч переглядів, 265 вподобань, і близько 1200 поширень. Деякі користувачі, засумнівалися, що на відео зафіксовані саме Карпати.

Страшну знахідку виявили на вулиці Генерала Свободи неподалік школи №8. Про це пише Криниця мисливця з посиланням на 0312.ua Про це повідомила в мережі Фейсбук ужгородка Наталія Копитчак. «Сегодня утром выносила мусор и обнаружила вот такую картину. Шок – это мягко сказанно», – пише ужгородка.