Коли жителям дикої фауни стає складно самостійно добувати їжу на допомогу приходять працівники лісових господарств
В осінньо-зимовий період, коли жителям дикої фауни стає складно самостійно добувати їжу, працівники лісових господарств області, на території яких розташовані мисливські господарства, розпочинають підгодівлю диких тварин.
Як проводять відповідні роботи, розповіли спеціалісти ДП «Лубенський лісгосп». На території лісгоспу є близько 40 спеціальних майданчиків для підгодівлі звірів. Найчастіше до них приходять годуватися косулі, лані та дикі кабани. Деякі тварини йдуть туди і заради солі, адже на кожному майданчику є солонці – стовпчики, з яких звірі можуть злизувати цінні кристали. А для зайців-русаків, яких розводять у лісгоспі, зроблено спеціальні годівниці для сіна, де тварини з легкістю можуть поживитися.
Головний лісничий підприємства Юрій Крекотень каже: «Ще з літа заготовляємо відповідну кормову базу: вирощуємо різні однорічні та багаторічні кормові культури: жито і пшеницю, горох, топінамбур, кукурудзу тощо. Також сіно і гілкові корми у вигляді віників,що є одним з найбільш масових біотехнічних заходів».
Щомісяця холодну пору року для тварин викладається близько 2 тонн кукурудзи, переважно в качанах, 2,5-3,0т сіна, та близько700шт гіллячкових віників.
Прес-служба ПОУЛМГ