Американська біотехнологічна компанія Colossal Biosciences заявила про народження трьох тварин, яких представила як лютovovків – вимерлий вид хижаків, що населяв Північну та Південну Америку понад 10 000 років тому.
Позначка: наука
Житомир стане місцем проведення унікального заходу для української мисливської спільноти. 21 березня 2025 року у Поліському національному університеті відбудеться відкрита лекція з оцінювання мисливських трофеїв.
На базі комплексу “Сокіл” у Рівненській області завершився перший в історії України семінар-практикум з оцінювання мисливських трофеїв за системою Міжнародної Ради з полювання та захисту тваринного світу (CIC).
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо моніторингу біологічного та ландшафтного різноманіття, яка встановлює чіткі вимоги до організації цього процесу та визначає перелік об’єктів спостереження.
На території Львівської міської територіальної громади розпочали дослідження популяції лисиці рудої (Vulpes vulpes).
В Україні є значний нереалізований потенціал у галузі мисливського господарства, про що свідчить порівняння з показниками європейських країн.
Майбутнє українського мисливства та його роль у збереженні природи стали головними темами спеціалізованої лекції, що відбулася 10 грудня в Запорізькому національному університеті
На одному зі ставків Рівненщини місцевий рибалка спіймав щуку звичайну (Esox lucius) довжиною 90 сантиметрів та вагою майже 10 кілограмів.
4 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони дикої природи – день, який нагадує про необхідність збереження флори й фауни Землі
CIC оголосила конкурс для молодих науковців у сфері управління дикою природою з призовим фондом €750
Студентів віком до 35 років запрошують взяти участь у конкурсі наукових проєктів Young Opinion Research Award 2025, який проводить Міжнародна рада з охорони дичини та диких тварин (CIC).
Міжнародна рада з полювання та збереження дичини (CIC) успішно провела навчання з оцінки трофеїв поблизу Ольштина (Польща), за результатами якого 57 фахівців отримали статус сертифікованих вимірювачів CIC (CCM).
У колумбійському місті Калі завершилася 16-та Конференція сторін Конвенції ООН про біологічне різноманіття (COP16).
На островах Тіві, що в Австралії, під час нічної риболовлі місцеві рибалки впіймали рідкісного оселедцевого короля (Oarfish) – одну з найзагадковіших глибоководних риб у світі
На базі кафедри мікробіології, фармакології та ветеринарної епідеміології Поліського національного університету відбувся науково-виробничий семінар “Проблеми та перспективи боротьби зі сказом в Житомирській області”.
Представники Держпродспоживслужби з трьох областей України пройшли спеціалізоване навчання у референс-лабораторії WOAH/FAO у Венеції
Сьогодні, 17 жовтня 2024 року, українські мисливці та всі любителі астрономії матимуть унікальну можливість спостерігати найбільший суперМісяць цього року, відомий як “Мисливський Місяць”.
Напередодні Київський зоологічний парк загальнодержавного значення опублікував на своїй сторінці у Facebook допис про групу плямистих оленів, які нібито зазнали фізичних та психологічних травм внаслідок дій торгівців «живим товаром».