Працівники національного природного парку «Пирятинський» встановили кілька годівниць для диких копитних
Годівниці для птахів стали звичним атрибутом на шкільних подвір’ях, поблизу будинків та в парках. Та, не лише пташки потерпають від голоду взимку, звірі – також. Працівники національного природного парку «Пирятинський» встановили кілька годівниць для диких копитних, де у скрутну сніжну холодну днину кабани, кози, лосі знайдуть поживу. Про це йдеться на сторінці НПП у Фейсбук.
Для того, щоб годівниці було чим наповнювати, про запаси кормів слід подбати заздалегідь. На допомогу природоохоронній установі та диким звірам прийшла дружна команда природолюбів на чолі з волонтером WWF в Україні Єгором Гриником. 07 жовтня на полі за селом Нові Мартиновичі Пирятинського району Полтавської області семеро молодих людей зібрали 7 мішків качанів кукурудзи, втрачених після обмолоту, і передали на зберігання працівникам Кейбалівського природоохоронного науково-дослідного відділення.Та цим хлопці не обмежились. Після короткого відпочинку та смачної вечері біля багаття на рекреаційному пункті «Леляки», вони провели нічне вимірювання вмісту кисню в річці Удай. А зранку 08 жовтня провели укріплювальні роботи будинку для червонокнижної бджоли-тесляра.
– Відрадно, що серед цієї групи волонтерів більшість – мої студенти. То ж, вивчення предмета «Охорона природи» в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету ім. Т. Шевченка пішло їм на користь!.., – зазначає науковий співробітник НПП «Пирятинський», к.б.н. А. Подобайло.