Професори, науковці та фахівці-практики: хто розробляє Мисливський кодекс України

Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь повідомила про розробку Кодексу українського мисливця. Про це йдеться на сторінці Асоціації у Facebook.

До ініціативної групи з розробки Кодексу увійшли представники різних організацій та наукових установ, що свідчить про фаховий підхід до створення документу. Серед членів групи – Павло Хоєцький, професор кафедри лісівництва НЛТУ України, Іван Делеган, доцент кафедри лісівництва НЛТУ України, Михайло Казимир, кандидат сільськогосподарських наук (ГО МРК “Карпатське братство Діани”), а також практики, такі як Дмитро Ляляєв (ГО “Українське мисливське товариство “ТУР”) та Володимир Бойко (голова Верхньобілківської первинної організації Львівської Міської Організації УТМР).

За інформацією Асоціації, при створенні документу були досліджені мисливські кодекси європейських країн, зокрема Польщі, Словаччини, Чехії та Німеччини. На засіданні ініціативної робочої групи були узгоджені ключові дискусійні положення Кодексу, проте деталі щодо конкретного змісту документу наразі не повідомляються.

Метою розробки Кодексу, за словами Асоціації, є утвердження національних питань мисливської культури, етики і традицій. Найближчим часом проєкт документу обіцяють оприлюднити для громадського обговорення, надання зауважень та пропозицій задля його остаточного редагування.

Всеукраїнська асоціація мисливців висловлює сподівання, що незабаром вітчизняна мисливська спільнота матиме власний рекомендаційний документ, сформований за кращими європейськими традиціями. Залучення до його розробки фахівців з різних галузей дає підстави очікувати на високу якість та практичну цінність майбутнього Кодексу.

3 коментарі до “Професори, науковці та фахівці-практики: хто розробляє Мисливський кодекс України

  1. Яка культура? Яка етика, які традиції полювання?!!!!!
    Приміть вовчі закони про кримінальну відповідальність за браконьєрство, незалежно від того хто ти – депутат, суддя чи поліцейський! Вивчіть хоча би досвід Угорщини( по відповідальності).
    А то тільки-но заголовки в інтернеті- спіймали, зловили…..і що?

  2. На якій підставі мисливські господарства будуть полювати на приватизовааних землях громадян. Мисливські господарства на даний час незаключили договора на аренду чи суб аренду земельних паїв громадян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *