Сергій Куліш здобув срібло Олімпіади-2024 у стрільбі з гвинтівки

Український стрілець Сергій Куліш виборов срібну медаль на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі у стрільбі з гвинтівки з трьох позицій на дистанції 50 метрів. Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда у Facebook.

Це перша медаль України у стрілецькому спорті на цій Олімпіаді. Куліш успішно пройшов кваліфікацію, посівши третє місце з результатом 592 очки, лише на два очки відставши від лідера кваліфікації Лю Юкуня з Китаю.

У фіналі українець продемонстрував високий рівень майстерності, покращивши свій результат порівняно з Олімпіадою в Токіо, де він посів шосте місце у цій дисципліні.

Варто відзначити, що шлях Куліша до медалі був непростим. На початку Олімпіади він не зміг подолати кваліфікацію у стрільбі з гвинтівки на дистанції 10 метрів, посівши лише 27-ме місце. Однак спортсмен зумів зібратися та показати високий результат у своїй профільній дисципліні.

Ця медаль є значним досягненням для української збірної та особисто для Сергія Куліша, який довів свій високий рівень на міжнародній арені.

Нагадаємо, що змагання зі стрільби є одними з найдавніших в олімпійській програмі, і медаль у цьому виді спорту є особливо престижною.

Один коментар до “Сергій Куліш здобув срібло Олімпіади-2024 у стрільбі з гвинтівки