На території Хмельницької області продовжує зростати популяція шакалів, попри активні заходи з регуляції їхньої чисельності.
Позначка: шакал
У мисливський сезон 2024-2025 років в угіддях Вінницької обласної та районних організацій було проведено регулювання чисельності хижих та здичавілих тварин.
На території Національного природного парку “Дністровський каньйон” було виявлено шакала (Canis aureus) — хижака, який за розмірами посідає проміжне місце між лисицею та вовком. Це перша достовірна зустріч тварини на Тернопільщині.
В Україні спостерігається значне зростання популяцій диких тварин, особливо хижаків, через заборону полювання під час воєнного стану.
Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь (ВАМКМУ) звернулася до обласних військових адміністрацій (ОВА) та міжрегіональних управлінь Держлісагентства щодо нагальної необхідності регулювання чисельності мисливських тварин у період з вересня 2024 по лютий 2025 року.
Регулювання чисельності хижаків в Болгарії – мисливські товариства звітують про успіхи за минулий сезон полювання.
Шакали мітять дині нара сечею, щоб відлякати конкурентів.
Як ми вже повідомляли, 21 лютого мисливцем Виноградівського УТМР Іваном Мізуном в угіддях ПМК «Фазан» ( Дубки) , загонним методом полювання на хижаків ( лиса) був здобутий молодий самець Шакала звичайного (CANIS aureus). Загалом на території мисливських угідь Виноградівського районного відокремленого підрозділу УТМР добуто 4 шакали, каже керівник товариства Едуард
В Закарпатті мисливці Виноградівського УТМР в угіддях ПМК «Фазан», під час полювання на хижаків (лисів) добули молодого самця шакала звичайного (Canis aureus). Про це на своїй сторінці у Facebook написав мисливець Роберт Попович. Шакал добутий під час полювання загонним методом 21 лютого 2021 року Іваном Мізуном мисливцем Виноградівського УТМР. За
Молодий і недосвічений шакал Тузлівської Амазонії Вечоріє. Скоро в НПП «Тузлівські лимани» стане зовсім темно. На Кордоні нацпарку «Тузлівська Амазонія», на полювання виходять нічні хижаки. Серед них, найпомітніші і найактивніші, а часто і найгаласливіші – це шакали. Зараз, в цей період року, вони живуть невеликими зграями, в яких іноді буває