Настання холодів та снігопадів суттєво ускладнює виживання диких тварин в природному середовищі. У зв’язку з цим, щоб не допускати загибелі диких тварин від голоду у господарстві проводять викладку кормів для підгодівлі диких тварин, будівництво нових та ремонт існуючих біотехнічних споруд. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на сайт Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства
«Підгодівля диких звірів взимку – важливий захід, який проводиться мисливськими господарствами щорічно. Коли настають холоди і в лісі все замерзає, диким тваринам стає все складніше добути їжу», – розповідають працівники єгерської служби.
У літньо-осінній період 2016 року у ДП «Диканське лісомисливське господарство» було заготовлено достатню кількість кормів, в асортименті необхідному для підгодівлі основних видів дикої фауни, таких як: олень європейський, кабан, козуля та інші. Перспективним є вирощування багаторічних кормових культур таких як топінамбур.
Більшість осінньо – зимових кормів бідні мінеральними речовинами, тому під час зимового періоду і не тільки диким тваринам слід викладати сіль. Для цього влаштовують солонці, які охоче відвідують тварини.
«Тривалість сезону підгодівлі, а також початок і закінчення його, визначається у залежності від конкретних кліматичних умов», – зазначили лісівники.