Традиція вшанування добутого трофею – олень благородний (ВІДЕО)

В мережі облікували традицію вшанування мисливцями добутого трофею. У цьому випадку – олень благородний.

З відео ми бачимо, як мисливець ставиться до природи. Спостерігаємо  за тим як проявляється повага, честь, гідність, культура, етика і безперечно мисливська традиція. Ми бачимо не тільки форму, але й спостерігаємо за змістовним наповненням.

Отож звір добутий. Бачимо двох мисливців, які готуються до вшанування. Скоріш за все полювання індивідуальне, яке проводилось в одній з країн Європейського Союзу, можливо, нашій сусідці – Словаччині. Якщо, вважаєте, що десь в іншій країні або ж знаєте де точно, напишіть, будь ласка, в коментарі.  

Отож єгер підходить до трофею з відламаними гілочками листяного дерева, скоріш за все – дуба, кладе одну гілочку в пащу оленя, інші гілки вимочує в крові тварини, частину залишає на рані, а іншу вручає стрільцю, поклавши її на верх мисливського капелюха, який він тримає в лівій руці.

Мисливець ставить гілочки на ліву сторону капелюха і, згідно з традицією, носить так головний убір тільки один день, до заходу сонця.

Варто зазначити, що гілочка між зубів добутої копитної тварини – символ «останньої поживи».

Мисливці стають обличчям до здобутого трофею, стрілець стоїть по команді «струнко», капелюх знятий, а єгер на горні грає сигнал «прощання звіра з угіддями» – це остання повага здобутій тварині і подяка мисливцям.

Пропонуємо переглянути відео:

Якщо когось зацікавили капелюхи, такі як у мисливців на відео переходіть за посиланням і обирайте, який вам до душі: shop.myslyvets.com.ua

 

2 коментарі до “Традиція вшанування добутого трофею – олень благородний (ВІДЕО)

    1. Про яких тварин йде мова? в Україні заборонено полювати на благородного оленя?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *