Українська збірна посіла п’яте місце на чемпіонаті світу з карпфішингу (ФОТО)

З 4 по 7 вересня 2024 року на озерах Лаповац і Шандор поблизу міста Нашице (Хорватія) відбувся 24-й чемпіонат світу з карпфішингу. Українська команда показала гідний результат, посівши п’яте місце в загальному заліку, про це повідомляє FIPSed Fédération Internationale de la Pêche Sportive en Eau Douce у Facebook.

Українські спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності, набравши 15 балів та виловивши 301,650 кг риби. У карпфішингу менша кількість балів означає кращий результат, оскільки бали нараховуються за місце, яке зайняла команда в кожному з секторів змагань. Найкращий результат серед українських пар показали Ігор Пацера та Владислав Суздальцев, які вибороли перше місце в індивідуальному заліку з вагою улову 236,110 кг.

Ranking_final_Carp_2024_Croatia

Чемпіонами світу стала збірна Хорватії, яка набрала 11 балів та виловила 443,550 кг риби. Друге місце посіла команда Молдови (11 балів, 339,080 кг), а третє – збірна Бельгії (13 балів, 263,000 кг). У випадку однакової кількості балів, вище місце займає команда з більшою загальною вагою улову.

У парному заліку п’єдестал виглядає наступним чином:

1. Ігор Пацера – Владислав Суздальцев (Україна)
  2. Далібор Банай – Хрвоє Якопчевич (Хорватія)
  3. Себастьян Дельфер’єр – Вінсент Жуньо (Бельгія)

Найбільшу рибу турніру спіймала румунська пара Драгош Сінка та Віргіл Заїт – карп вагою 22,730 кг.

Загалом у змаганнях взяли участь 30 національних збірних. Протягом чотирьох днів спортсмени виловили 731 рибу загальною вагою 4744,370 кг. Середня вага однієї риби склала 6,490 кг.

Результат української збірної на цьому престижному міжнародному турнірі є значним досягненням і свідчить про високий рівень розвитку карпфішингу в Україні. Успіх Ігоря Пацери та Владислава Суздальцева в індивідуальному заліку демонструє, що українські спортсмени здатні конкурувати з найкращими карпятниками світу.

Цей чемпіонат став важливою подією для світової спільноти любителів карпової ловлі та ще раз підтвердив статус карпфішингу як захоплюючого та престижного виду спорту.