Комісія зі збереження морських живих ресурсів Антарктики (ККАМЛР) повідомила держави-члени ККАМЛР про можливість подавати заявки на здійснення промислу у 2024-2025 роках у зоні відповідальності ККАМЛР. Основними промисловими видами в зоні відповідальності ККАМЛР є антарктичний криль, риби роду іклачів та льодяна риба. Про це повідомляє Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.
Держрибагентство від імені України як держави-члена ККАМЛР подає заявки суб’єктів господарювання на ведення промислової діяльності у зоні відповідальності ККАМЛР.
Читайте також: Члени мисливсько-рибальського колективу зібрали 22 тисячі гривень та зарибили місцевий ставок
Заявки на участь (у новому, пошуковому, дослідному промислі та промислі антарктичного криля) приймаються Держрибагентством у паперовому та електронному вигляді до 25.05.2024 за адресою: вул. Січових Стрільців, 45 а, м. Київ, 04053, e-mail: darg@darg.gov.ua.
Додаткова інформація за тел.: +38 (044) 484-63-31 або e-mail: inter@darg.gov.ua.
Деталі подачі відповідних заявок та плата за їх розгляд за посиланням.
Довідково:
ККАМЛР – це міжурядова організація, яка відповідає за виконання положень Конвенції про збереження морських живих ресурсів Антарктики, здійснює контроль за промисловою та науково-дослідною діяльністю у межах районів, на які розповсюджується дія Конвенції.
Україна є членом ККАМЛР відповідно до постанови Верховної Ради України від 04.02.1994 № 3937-XII. У зоні відповідальності ККАМЛР українські рибальські судна здійснюють промисел антарктичного криля, патагонського та антарктичного іклачів.
У зоні відповідальності ККАМЛР не передбачено встановлення національних квот вилову і вилов водних біоресурсів здійснюється за олімпійським принципом, тобто до вичерпання загального ліміту дозволеного до вилову ресурсу у конкретному підрайоні промислу.
Згадані ліміти, промислові сезони, вимоги до знарядь лову та умови ведення промислу у зоні відповідальності ККАМЛР встановлюються відповідними Заходами зі збереження ККАМЛР.
Один коментар до “Українських рибалок запрошують дo промислу в Антарктиці”