Позначка: використання мисливських тварин

Опубліковано наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 травня 2019 року №249, яким затверджено ліміти використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019 – 2020 років. Документ опублікований у виданні Лісівник. Наказ про ліміти зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 травня 2019 року за № 529/33500.

Відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119, з метою раціонального використання державного мисливського фонду Мінагрополітики спеціальним наказом затверджує ліміти використання мисливських тварин

Тварина утримувався на території кінноспортивної бази, поблизу с. Демидів і належала 59-річній жительці Києва. Під час незаконного полювання, 49-річний житель столиці, з власної зареєстрованої мисливської гвинтівки, застрелив коня племінної породи. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на відділ комунікації поліції Київської області. Поліцейські вилучили у мисливця зброю та тепловізор.