Європарламент підтримав торгівлю об’єктами тваринного світу з метою охорони зникаючих видів

У вівторок, 8 червня 2021 року, більшість депутатів Європарламенту (336 осіб) проголосували за підтримку поправки (№24) про додавання слова «комерційна» до правової та стійкої торгівлі дикою природою. Ця ключова поправка гарантує, що існуючі рамки торгівлі дикими тваринами можуть продовжуватися для таких важливих цілей, як наука, охорона, освіта та дослідження, про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь з посиланням на пресслужбу FACE.

Повідомляється, що президент FACE Торбьєрн Ларссон підкреслив важливість цього голосування, заявивши: «Європейський парламент надіслав потужний сигнал, що не повинно бути невиправданих обмежень щодо торгівлі дикою природою, в тому числі мисливськими трофеями». Він висловив підтримку депутатам Європарламенту, які внесли поправку та проголосували за неї. Він також подякував міжнародним партнерам FACE, включаючи  Міжнародну раду з охорони дичини та дикої природи  (CIC),  Міжнародний клуб сафарі (SCI) та Альянс Північних мисливців за їх важливий внесок.

Варто зазначити, що стійка, легальна та прозора торгівля дикою природою може бути потужним природним рішенням для вирішення подвійних проблем покращення засобів до існування в сільській місцевості та збереження біологічного різноманіття – зазначає Міжнародний союз охорони природи (МСОП). Однак організації з захисту «прав» тварин постійно намагаються зменшити або обмежити торгівлю дикою природою з ідеологічних міркувань. Це було видно з доповіді ENVI про Стратегію ЄС з питань біорізноманіття на 2030 рік, в якій закликалося «до повної та негайної заборони на європейському рівні торгівлі, експорту чи реекспорту в межах ЄС та до напрямків ЄС слонової кістки і т.п.» і попросила «про подібні обмеження щодо інших видів, що перебувають під загрозою зникнення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *