На Одещині керівника осередку мисливців та рибалок впіймали на браконьєрстві (фото, відео)

Екс-начальник Татарбунарського райвідділу міліції Володимир Друговін, керівник місцевого товариства мисливців і рибалок попався на браконьєрстві в Національному природному парку «Тузловські лимани». Пише Криниця мисливця з посиланням на пост директора НПП Івана Русєва на сторінці в facebook.
– 12.03.2016, 5 година ранку, сіріє. Колишній начальник Татарбунарської міліції Друговін В.М., а сьогодні – голова Татарбунарського товариства мисливців і рибалок, разом з крутим товаришем, заїхали в парк, розчохлили рушниці і направили стволи на величезну зграю рідкісних червоношиїх казарок та білолобих гусей, які ночували на акваторії НПП «Тузловські лимани, – пише Іван Русєв.
За словами директора, горе-мисливці погрожували йому, розбили фотоапарат, а після цього хотіли залишити місце події.
Пан Іван додає, що документів на рушниці у впійманих осіб не було, дозволу на стрілянину не було, і бути не могло, оскільки це територія нацпарку, де категорично заборонено полювання.
Наразі поліція вилучила в підозрюваного рушницю та патрони.
– Тепер ми будемо пильно стежити за тим, як буде йти слідство над великими «акулами», які ніколи не підчинялись законові, відчували вседозволеність в Татарбунарському районі Одеської області, влаштовуючи елітні полювання, називаючи себе царями, – підкреслює директор НПП.

ПОКУШЕНИЕ "ЦАРЕЙ" НА НАЦИОНАЛЬНЫЙ ПАРК12.03.2016, 5 часов утра, сереет. Бывший начальник Татарбунарской милиции Дру…

Опубліковано Иваном Русевим 12 березень 2016 р.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *