Не актуальна інформація про мисливське господарство на сайтах офіційних відомств
Не всі управління лісового та мисливського господарства слідкують за актуальністю інформації, яка розміщена на офіціальних сайтах. Ми, вже писали, що “Сайт Закарпатського ОУЛМГ піддався серії хакерських атак“, тому в розділі “Мисливське господарство” розміщена інформація, про те, як: “У разі відновлення майбутніх лісів штучним способом необхідне забезпечення якісним насіннєвим та садівним матеріалом“. Що ця інформація не коректно розміщена писало писало у Facebook, Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, в коментарі Криниці мисливця.
Журналіст нашого видання, не спеціально, а навмання, відвідав сайт Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. Проте, інформація яка мітиться в розділі: “Мисливське господарство”, також не найакутальніша: “За даними обліку диких тварин 2014 року загальна чисельність основних мисливських тварин на території мисливських угідь підпорядкованих управлінню підприємств складає: зубра – 31 гол.; оленя благородного – 596 гол., козулі – 1708 гол., кабана – 752 гол., зайця-русака – 975 гол., лисиці – 116 гол., вовка – 14 гол., борсука – 137 гол., куниці лісової – 489 гол.”.
Після цього ми просто не могли не зайти на сайт Державного агенства лісових ресурсів. І яким було наше здивування – актуальність інформації на рівні 2013 року. Для наочності приклад: “У 2013 році в мисливських угіддях України чисельність копитних мисливських тварин становить 240600 голів. На підприємствах Держлісагентства обліковано 64,7 тис.гол, в угіддях УТМР 61,7 тис.гол, в користувачів іншої форми власності 114,2 тис.гол. копитних мисливських тварин. Ліміт добування копитних тварин в 2013 році становив 20тисяч голів фактично добуто 13200 голів, що становить 66 %. По оленю європейському відсоток добування становить 53%, кабану 60,5%, оленю плямистому 44,7 %. Загальні витрати на ведення мисливського господарства в цілому по Україні за 2013 рік становили 225 млн. грн. Надходження від ведення мисливського господарства становить 118 млн. грн. або 52% до загальних витрат. В 12 регіонах країни надходження від мисливського господарства склали більше 50 відсотків до витрат на його ведення”.
До повідомлення ми додаємо скріни з сайтів та сподіваємось, що відомства допрацюють свої інтернет-сторінки. Криниця мисливця слідкуватиме й надалі за розвитком подій.
Нагадуємо, що Через чотири місяці в Україні може запрацювати мисливська служба.