Без паспортів на собак і відміток у документах: на Рівненщині виявили 8 мисливців-порушників

З початку відкриття сезону полювання на пернату дичину минув майже місяць, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу продовжують проводити рейдові заходи пов’язані з охороною об’єктів тваринного світу, під час яких систематично виявляють факти порушень правил полювання.

– Скільки не повідомляємо про адміністративну відповідальність, про документи, які потрібно мати для полювання та все одно знаходяться мисливці, які порушують вимоги законодавства, – йдеться у повідомленні Державної екологічної інспекції Поліського округу.

Так, протягом вихідних днів виявлено 8 порушників правил полювання, серед основних порушень є: відсутність відстрільної картки для полювання на пернату дичину; полювання без відмітки у контрольній картці обліку добутої дичини; полювали з мисливськими собаками без відповідного паспорту на них.

Всього з відкриття сезону полювання до адміністративної відповідальності притягнуто понад 50 осіб.

Заходи державного нагляду (контролю) з попередження та виявлення фактів браконьєрства у сезон полювання на пернату дичину державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу триватимуть і надалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *