Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо моніторингу біологічного та ландшафтного різноманіття, яка встановлює чіткі вимоги до організації цього процесу та визначає перелік об’єктів спостереження.
Позначка: біологія
На території Вінницької області під час сезону полювання добуто 53 голови кабана, що становить 3,6% від загальної популяції, та виявлено сказ у 11,8% обстежених лисиць.
В Україні аномально тепла зима суттєво вплинула на поведінку диких тварин – ведмеді відмовляються від зимової сплячки, а в оленів та інших копитних змістився період розмноження…
На території Львівської міської територіальної громади розпочали дослідження популяції лисиці рудої (Vulpes vulpes).
CIC оголосила конкурс для молодих науковців у сфері управління дикою природою з призовим фондом €750
Студентів віком до 35 років запрошують взяти участь у конкурсі наукових проєктів Young Opinion Research Award 2025, який проводить Міжнародна рада з охорони дичини та диких тварин (CIC).
На островах Тіві, що в Австралії, під час нічної риболовлі місцеві рибалки впіймали рідкісного оселедцевого короля (Oarfish) – одну з найзагадковіших глибоководних риб у світі
Днями представники Казахстану та Киргизстану підписали Меморандум про співпрацю щодо збереження популяції снігового барса (ірбіса) на території Північного Тянь-Шаню.
Комерційні мисливські господарства, що спеціалізуються на полюванні на кеклика червононогого (Alectoris rufa), можуть відігравати ключову роль у збереженні біорізноманіття в сільськогосподарських регіонах
У соціальних мережах активно обговорюють незвичайний мисливський трофей – оленя з аномальним ростом рогу, який пробив тварині око.
Професійні мисливці з компанії Wintershoek Safaris виявили рідкісне утворення, відоме як “безоар”, у шлунку буйвола під час полювання в Африці.
У Швеції сфотографували незвичайну двоколірну лисицю, яка полювала на птахів. Знімок тварини з унікальним забарвленням опублікувала у Facebook Marja-terttu Karlsson.
У Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику продовжують вивчати місцеву фауну. Цього разу увагу дослідників привернув заєць сірий, або русак.
У дитячому садку в Данії провели незвичайний урок природознавства, використовуючи тушку лисиці для навчання дітей про лісових тварин.
Британський мисливець Ендрю Лейк оприлюднив фото незвичайного трофею – самця козулі з сильно деформованими рогами, здобутого 20 років тому.
Соколине полювання в Японії має багатовікову історію, що сягає корінням 4 століття, коли воно прийшло з Корейського півострова. Протягом багатьох епох це мистецтво розвивалося та збагачувалося самобутньою японською культурою, будучи прерогативою правлячого класу.