Браконьєр вполював зайчиху, в якій виявили 4 ембріони

1445421508_zayacДержавним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Одеської області виявлений факт порушення правил полювання громадянином К.. Браконьєр полював на території Болградської міської ради, Одеської області в мисливських угіддях Болградської РО УТМР у заборонений час (в не мисливський сезон), без наявності документів на право полювання з мисливської гладкоствольної рушниці HATSAN ESCORT. Внаслідок незаконного полювання було добуто одного зайця русака (в якому виявлено 4 ембріони), що є порушенням ст.ст. 12, 14, 17, 19, 20, 63 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» .

За виявлене правопорушення на громадянина К. складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 85 ч. 2 КУпАП (грубе порушення правил полювання), який направлено до Болградського районного суду Одеської області.

На підставі «Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання» (крім видів, занесених до Червоної книги України) здійснено розрахунок збитків заподіяних тваринному світу, сума збитків склала 24 000 грн.

Незаконно добуті об’єкти тваринного світу та рушницю вилучено для відповідального зберігання.

Згідно з постановою Болградського районного суду Одеської області громадянина К. визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 85 Кодексу України про адміністративне правопорушення і на підставі санкції цієї статті призначено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1020 грн., без вилучення рушниці.

Громадянину К. пред’явлено претензію на суму 24000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *