Браконьєри сплатять 64 тисячі гривень за незаконний відстріл двох козуль (ФОТО)

46514413_1125837017585653_6147004739323166720_nНещодавно у Літинському районі Вінницької області було затримано порушників, які незаконно добули двох козуль. Тепер вони мають сплатити чималу суму штрафу, а саме 64 тисячі гривень. Про це повідомляє Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства у Фейсбук.

Порушників схопили на гарячому під час проведення рейду з охорони державного мисливського фонду бригадою у складі представників державної лісової охорони ДП «Вінницький лісгосп» та громадських інспекторів. Сталася прикра подія в Літинському лісництві, на території мисливських угідь Вінницької гарнізонної організації ТВМР ЗСУ. Учасники рейду, почувши постріли у лісі на межі двох угідь, пішли в тому напрямку. Вони зустріли кількох чоловік, які тягли дві незаконно добуті тварини.

– У порушників вилучено документи, на місці складено протокол у зв’язку порушенням статті 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» (пункт 1 – полювання без належного на те дозволу, пункт 8 – полювання на заборонених для добування тварин територіях), – розповідає мисливствознавець ДП «Вінницький лісгосп» Сергій Костюк.

Матеріали направлено до суду для про стягнення з порушників штрафу. Кошти за шкоду, заподіяну мисливському господарству, у розмірі 64 тисяч гривень мисливці погодились сплатити у добровільному порядку.

З початку 2018 року посадовими особами, уповноваженими на здійснення охорони мисливських угідь Вінницького ОУЛМГ під час проведення рейдових перевірок з метою охорони державного мисливського фонду та контролю за дотриманням правил полювання було складено 321 протокол. Лише за минулі вихідні було складено 29 протоколів про порушення правил полювання. Більшість порушень – це полювання без відповідних документів, у забороненому для полювання місці та інші.

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства закликає мисливців Вінниччини виконувати Законодавство України про мисливство, дотримуватись правил та термінів полювання й вимагати цього від інших. Не забувати про етику мисливця, оберігати природу, зберігати флору і фауну, боротися з браконьєрами та злісними губителями природи, суворо дотримуватися техніки безпеки на полюванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *