В той час, коли звичайні громадяни бачать солодкі сни працівники Державної екологічної інспекції в Житомирській області та працівники лісової охорони ДП «Малинське ЛГ» ловлять на «гарячому» злісних порушників природоохоронного законодавства. Про це пише Державна екологічна інспекція у Житомирській області на своїй сторінці у Фейсбук.
В мисливських господарствах Житомирської області сезон полювання на копитних тварин та зайця – русака закінчився в січні. В лютому подовжено полювання на хижих тварин. Згідно з наказами користувачів мисливських угідь, полювання проводиться за відстрільними картками організованими групами при обов’язковій присутності працівника єгерської служби.
Попри це, 11 лютого 2018 року при проведенні рейду у нічний час держінспекторами на території Малинського району від небайдужих громадян отримано повідомлення на телефон «Гарячої лінії» інспекції про незаконне полювання на козулю європейську поблизу села Федорівка Малинського району. Внаслідок послідовної та злагодженої роботи держінспекторів, лісової охорони ДП «Малинське ЛГ», а також слідчо – оперативної групи Малинського відділення поліції затримано групу осіб. Як виявилось «гості зі столиці» із застосуванням мисливської нарізної зброї і за допомогою приладів нічного спостереження знищили самця козулі.
Всіх фігурантів справи доставлено до Малинського відділення поліції для встановлення всіх обставин справи. У браконьєрів вилучено 3 одиниці мисливської нарізної зброї, автомобіль та м’ясо добутого самця козулі. По даному факту складено три адміністративні протоколи, розраховані збитки на суму 32000 грн.
У відомстві нагадують про розміри збитків за браконьєрство. Розмір стягнення за незаконне добування або знищення мисливської тварини становить:
Лось- 80 тис. грн.; олень європейський – 60 тис. грн.; олень плямистий – 50 тис. грн.; лань , кабан – 40 тис. грн.; козуля , муфлон- 32 тис.грн.; бобер – 10 тис. грн.; заєць – русак – 8 тис. грн.
Державна екологічна інспекція в Житомирській області попереджає, що інспекторський склад постійно проводить рейди по запобіганню та виявленню випадків браконьєрства, а також звертається до небайдужих громадян , які виявили факт браконьєрства, телефонувати на «Гарячу лінію» за номером
(0412)46-49-54 або 067-410-27-88.
Один коментар до “Браконьєрів із нарізною зброєю та приладами нічного спостереження затримано на Житомирщині”