Позначка: полювання

В Україні спостерігається стрімке зростання кількості спалахів африканської чуми свиней (АЧС). За даними телеграм-каналу “Мисливство UA”, з початку червня зафіксовано щонайменше сім випадків АЧС у шести областях країни.

Рішення міністерки продовольства Ісландії Б’яркей Олсен Гуннарсдоттір про дозвіл на вилов 128 китів породило хвилю критики з боку природоохоронних організацій та політиків.

Вибір нарізної зброї – це завжди компроміс. Але коли справа доходить до полювання, деякі компроміси можуть коштувати надто дорого. Тож сьогодні ми розберемо одвічну дилему мисливців: класичний штуцер чи сучасний “болтовик”?

У минулі вихідні в Литві вперше відбувся міжнародний чемпіонат з полювання на бобрів, у якому взяли участь близько 200 мисливців. Метою заходу було регулювання популяції бобрів, кількість яких в останні роки постійно зростає.

У Лаздийському районі Литви сталося чергове вторгнення вовків до кошари. Власник господарства Мантас Янчюкас опублікував у своєму Facebook відео з камер спостереження, на якому видно, як вовк протягом двох годин нападав на овець і ягнят.

Амбітна кліматична стратегія ЄС вартістю 1 трильйон євро, яка включає 115 мільярдів на відновлення біорізноманіття, опинилася під загрозою через конфлікт між захисниками вовків та фермерами.