Бродячі собаки загризли 12 ланей європейських (ВІДЕО)

У вольєрі, одного з мисливських угідь, здичавілі, бродячі собаки загризли 12 ланей європейських.

– Результат роботи диких собак. Собаки бірковані, кастровані, випущені в місті. Зараз ми знаходимось далеко в мисливських угіддях. І ось їхній результат. За дві години … підлізли у вольєр, задавили 12 голів лані європейської, – прокоментував автор відео.

Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь вкотре звертається до Верховна Рада України із застереженнями, що прийняття законопроектів №/№ 2232 та 2351, які гарантують повну недоторканість здичавілим та бродячим свійським тваринам в Україні, призведе до тотального знищення біорізноманіття нашої держави та поставить під загрозу життя й здоров’я її громадян.

– Як видно з відео, жодні стерилізації чи биркування навіть сьогодні не вирішують проблем агресії та нанесення збитків. То чого ж чекати після прийняття таких законів?!, – наголошують у Всеукраїнській асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь.

Нещодавно у Канівському природному заповіднику бродячі собаки вбили 15 особин сарни європейської.

Учені назвали собак однією з найбільших загроз для дикої природи. За їх оцінками, домашні собаки доклалися до зникнення майже десятка видів птахів і тварин. Собаки посідають третю сходинку серед найпроблемніших пов’язаних з людиною хижаків (гірше собак лише коти та щурі). Вважається, що зараз собаки загрожують майже 200 видам по всьому світі. І деякі з них в критичній небезпеці зникнення.

Варто зазначити, що відео першою опублікувала на своїй сторінці Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь. На їхній сторінці воно зібрало майже триста реакцій, 159 коментарів та 759 поширень. Цікаво, що деякі дописувачі, які поширюють відео, закликають скаржитись на нього. Як думаєте, чому?  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *