Це те, що може зробити лисиця на фермі: понад 150 загиблих качок за одну ніч

Одинока лисиця пошкоджує паркан ферми в Іспанії і за одну ніч вбиває понад 150 качок. Це відео доводить, що хижак вбиває тільки заради вбивства.

Оскар Касо, ветеринарний лікар і фермер, який більше 20 років проживає в Сорії – провінція на півночі Іспанії, зробив вражаюче відео, в якому доводить, що лисиці вбивають все, до чого вони мають доступ.

Фермер попереджає нас на початку відео: «Жорстокі кадри для тих, хто не звик до сільського життя». І він виправдовує це наступною фразою: «Проблеми міського відсторонення виникають досить часто, тому що зображення і кадри редагуються, очищаються, а реальність того, що відбувається на наших полях не демонструється».

Це основа книги, яку він написав, «Міське відсторонення». У своїй роботі він звертається до дезінформації, яка існує в міському світі, про сільське життя, худобу та їжу.

Понад 150 качок, яких лисиця вбила після пошкодження огорожі ферми.

Канал YouTube із сільською реальністю

Оскар хоче ще більше наблизити ту відстань, яка відокремлює сільське від міського, за допомогою свого каналу на YouTube, який називається Rural Connection. Канал створений, щоб показати сільську  реальність та природу, без фільтрів і без масок. Вибрав для цього інтер’єр ферми. Качине господарство, яке відвідала лисиця.

Лисиця та ферми

Псові ведуть в основному нічний спосіб життя, одинаки і  надзвичайно м’ясоїдні, хоча, по суті, всеїдні і легко пристосовуються: використовують, як їжу все, що знаходять або на що полюють.

Цьому виду важко знайти якісну їжу. Наносячи величезну шкоду, яку він завдає фермам, ми стикаємось з кровожерливим і безпощадним хижаком, бо його природа веде його за собою.

Голодні лисиці

Камера зафіксувала екземпляра цього виду: «Вони часто бродять по нашій фермі. У часи, коли здобичі та їжі не вистачає, з нашої людської точки зору ми можемо уявити, як почуватиметься голодна лисиця, спостерігаючи за великою кількістю птахів за двометровим парканом із кривизною у верхній частині, щоб не дати їй можливості перестрибнути, сіткою на півметра під землею, закопаною та забетонованою, щоб вона не проходила під нею. Це має зупинити її, так?»

Вони пошкоджують колючий дріт і спричиняють масові вбивства

Цей власник ранчо і ветеринар задокументував, що лисиця змогла прорватися через паркан. Вона зробила дірку в жорсткій металевій сітці. Наслідок жахливий.

Лисиця вбиває все, до чого доходить, вона харчується кількома своїми жертвами, особливо їх головами, щоб продовжувати вбивати. Біля отвору в огорожі чоловік знаходить кілька мертвих птахів. Лисиця намагалася взяти кілька качок, щоб нагодувати свій розплід. Можливо, це вдалося з кількома іншими птицями.

Навколо цієї ферми розкидані десятки птахів, спустошених однією лисицею за одну ніч.

Джерело: Club de Caza

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *