Через чотири місяці в Україні може запрацювати мисливська служба

13До кінця року в Україні при Державному агентстві лісових ресурсів  мають намір створити мисливську службу. Новостворене відомство боротиметься з браконьєрством, моніторитиме якість ведення справ у мисливських угіддях та надаватиме практичну, навчальну допомогу мисливцям.
Про це на своїй сторінці у Facebook написала т.в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич, повідомляє Криниця мисливця.
– Ми проаналізували стан мисливського господарства. Скажу відверто – він критичний. У порівнянні з минулим роком, кількість парнокопитних, у підпорядкованих нашому агентству лісах, зменшилася на 2,6 тис. голів. І це досить велика втрата для мисливського фонду країни. Для виправлення ситуації необхідно створювати мисливську службу. Фінансова ситуація в країні складна. Тому будемо працювати над тим, щоб залучити до проекту закордонних інвесторів. Сподіваюся, що до кінця року ми зможемо її запустити, – пише Христина Юшкевич.
За словами держслужбовця, на нову мисливську службу будуть покладені функції по боротьбі з браконьєрством, моніторингом якості ведення справ у мисливських угіддях та надання практичної, чи навчальної допомоги мисливцям.
– Створюватися ця служба буде за прикладом Національної поліції України. Будь-хто зможе подати заявку на участь у конкурсі. Пройти співбесіду, тестування і приступити до роботи. Це буде зовсім нова, ні на що раніше не схожа структура. Заробітна платня буде збільшена. Мова йде про суму не меншу ніж 8 тис. грн на місяць, – підкреслила т.в.о. голови Держлісагентства.
Христина Юшкевич впевнена, що з кадрами у відомства не буде проблем. – Сьогодні в країні дуже багато ветеранів АТО. Хороших, чесних і патріотично налаштованих людей, які вміють поводитися зі зброєю. Більшість з них, після демобілізації, залишилася без роботи. Створивши службу, ми не тільки зможемо кардинально змінити ситуацію в мисливській галузі, але і дати хорошу, достойну роботу тисячам ветеранів, – написала пані Юшкевич.

Один коментар до “Через чотири місяці в Україні може запрацювати мисливська служба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *