Чи спростить господарську діяльність у галузі мисливства та зменшить бюрократичні обтяження відміна двох адміністративних послуг?

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України розробило проєкт постанови Кабінету Міністрів України, спрямованого на дерегуляцію господарської діяльності у галузі мисливського господарства. Мета цього проєкту – оптимізація державного регулювання та спрощення процедур для суб’єктів господарювання в цій галузі. Пропонується скасування певних адміністративних послуг та ліцензій, що вже не є актуальними або надмірними.

Проєктом постанови передбачається скасування платних адміністративних послуг у сфері мисливства, зокрема, видання дублікатів посвідчень мисливця та щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

Проведення такої дерегуляції, зазначають в пояснювальній записці, може сприяти полегшенню господарської діяльності мисливців та спростити їхні обов’язки. Водночас, цей крок може стати важливим кроком у спрощенні бюрократичних процедур та зменшенні адміністративного навантаження для суб’єктів господарювання.

Криниця Мисливця слідкує за подальшим розвитком цього проєкту і готова поділитися оновленою інформацією щодо дерегуляції господарської діяльності у галузі мисливства зі своїми читачами.

Наразі, станом на 3 листопада 2023 року, перелік платних адміністративних послуг, які надаються Державним агентством лісових ресурсів чинний і не змінений

Варто зазначити, що повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України«Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо дерегуляції господарської діяльності у галузі мисливського господарства» було обліковано на сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України 21 червня 2023 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *