Заборона на регульоване полювання в Ботсвані, вперше введена в 2014 році, пізніше була скасована в 2019 році, після того як у звіті було встановлено збільшення кількості випадків конфліктів дикої природи та загибелі худоби на додаток до зменшення виплат громаді в результаті заборони. Про це повідомляє “Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь” з посиланням на Міжнародну раду з полювання та охорони тваринного світу.
Заборона на регульоване полювання в Ботсвані, вперше введена в 2014 році, пізніше була скасована в 2019 році, після того як у звіті було встановлено збільшення кількості випадків конфліктів дикої природи та загибелі худоби на додаток до зменшення виплат громаді в результаті заборони.
Поки квоти були видані минулого року , іноземні мисливці не змогли подорожувати до Ботсвани через обмеження, пов’язані з COVID, що вплинуло на мисливських туроператорів та місцеві громади по всьому світу.
Починаючи з наступного місяця, будуть видаватися квоти для мисливців, які приїжджають з-за кордону. Новина була сприйнята позитивно, особливо громадами, які залежать від дикої природи як частини засобів до існування – багато з цих самих громад критикували наслідки заборони полювання.
Прес-секретар Асоціації користувачів дикої природи Ботсвани (BWPA), пані Деббі Пік, припустила, що “без квоти на полювання в місцевих громадах та на комерційних концесіях багато операторів змушені були переїхати в інші африканські мисливські країни, такі як Танзанія та Замбія”.
Полювання не тільки є надзвичайно важливим для підтримки місцевих громад за допомогою прямих засобів, таких як працевлаштування чи розподіл м’яса, воно також відіграє ключову роль у стимулюванні спільнот, що співіснують з дикою природою, до участі в заходах щодо охорони тваринного світу.
Міжнародна рада з полювання та охорони тваринного світу (CIC) вітає Ботсвану з тим, що вона відкрила двері для іноземних мисливців. Це повинно принести користь для дикої природи, людей та країни в цілому.
Джерело