Дати відкриття полювання на пернатих по областях в угіддях УТМР (і не тільки)

полювання (1)Інформація оновлюється.

– У цьому році найпершою обласною організацією, у якої підписали Наказ на відкриття, стала Львівська. До речі досить оригінальна у них там градація полювання, як по днях, так і по видах та датах… Із 1 серпня по окремих відстрілках львів’яни відкриваються на голубів; на «качку» вони відкривають, як і більшість областей – 8 серпня з 18 години. Відтепер львів’яни вводять таку «дичину», як «день полювання без рушниці», але з мисливським собакою – понеділок – по окремих відстрілках. Ну, зрозуміло, це день для добору підранків. Але дні класичного полювання – субота та неділя (ніяких серед та для лягашатників четвергів…).

У багатого на угіддя в області «Лісівника» – з 1 серпня відкриття на перепілку та голуба; на «качку», так само – з 8 серпня з 18 години.

– Київська область в угіддях УТМР буде відкриватися 8 серпня з 18 години. Дні полювання субота, неділя, середа, а для лягашатників ще й четвер. Також на перепілку можна буде додатково полювати у понеділок, вівторок та п’ятницю, але з єгерем і по окремих відстрілках – такого в минулому сезоні тут не було, повернули корисну практику минулих років.

Вінницька область – відкривається 8 серпня о 16 годині.

Завантажити (PDF, Невідомий)

Волинська – 8 серпня о 16 годині.

Дніпропетровська область 1 серпня о 18 годині.

Закарпатська область 8 серпня о 18 годині.

Запорізька – 8 серпня о 18 годині.

Рівненська – 8 серпня о 16 годині.

Хмельницька область – 8 серпня о 16 годині.

Чернігівська – 8 серпня о 16 годині.

Чернівецька – 8 серпня о 18 годині.

По інших областях будемо тут додавати інформацію. Слідкуйте за оновленням.

Джерело: Lovy UA 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *