День Святого Губерта: Привітання від Криниці Мисливця та Подяка Героям

Сьогодні, 3 листопада, у всій Європі святкується День Святого Губерта, покровителя мисливців, працівників лісу та захисника мисливських собак. Цей день має особливе значення для всіх, хто входить до великої спільноти природолюбів та тих, хто віддає шану мисливству.

Історія Святого Губерта багата на віру, відданість та покликання. Живши у віддалених лісах і полюючи на дичину, він віддавав свою душу мисливству. Проте, рішення, яке він прийняв під час полювання, перетворило його життя. Зустрівши дивовижне явище, Святий Губерт відмовився від своїх титулів і майна, став священиком і знайшов своє покликання в служінні Богу.

Сьогодні ми вшановуємо цю велику постать та її віру в Повагу до Тварин та природи. День Святого Губерта входить до наших сердець та традицій, він об’єднує нас в бажанні берегти нашу дику природу.

На жаль, протягом останніх років Україна пережила тяжкі випробування. Повномасштабна війна, яка триває з 24 лютого 2022 року, принесла багато втрат та випробувань для нашої країни. У зв’язку з воєнним станом полювання в Україні заборонено, і ми дотримуємося цієї заборони. Наші думки звернені до всіх, хто захищає нашу країну на передовій та працює над її відродженням.

Криниця Мисливця щиро дякує героям та воїнам, які стоять на варті України та її свободи. Ваша відданість та мужність не мають ціни, і ми вдячні за вашу жертовність та відвагу.

День Святого Губерта нагадує нам про важливість поваги до природи та тварин, про віру у принципи добробуту та відповідальності. Це свято об’єднує мисливців та природолюбів, і ми разом відзначаємо його з гордістю.

З повагою, редакція «Криниця Мисливця»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *