Держекоінспекція у Волинській області, через активну діяльність браконьєрів, звернулась до єгерів і користувачів мисливських угідь

Війна внесла корективи, і мисливцям прийшлося відкласти свої рушниці до кращих часів – зазначають в Державній екологічній інспекції у Волинській області.

Однак браконьєрів, що втратили моральні і людські якості, ні триваюча російська агресія, ні військовий стан не зупиняє. У вересні 2023 року в мисливських угіддях області виявлені туші загиблих внаслідок браконьєрства тварини – одного зубра європейського, одного лося європейського, що занесені до Червоної книги України та одного оленя плямистого.

Зубр і олень були смертельно поранені в мисливських угіддях товариства з обмеженою відповідальністю на території Луцького району, лось – в мисливських угіддях державного мисливського резерву (запасу) на території Ковельського району.

Протягом поточного року Державною екологічною інспекцією у Волинській області на порушників правил полювання складено 15 адміністративних протоколів.

З метою збереження мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі, Державна екологічна інспекція у Волинській області закликає єгерів та посадових осіб користувачів мисливських угідь, уповноважених на охорону державного мисливського фонду, посилити охорону мисливських угідь з метою попередження та недопущення фактів незаконного полювання та боротьби з браконьєрством.

Крім того, користувачам мисливських угідь державних підприємств «Ліси України», кажуть в Державній екологічній інспекції у Волинській області, необхідно посилити заходи з попередження та виявлення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства в мисливських угіддях державного мисливського резерву (або запасу), які знаходяться в зоні діяльності лісогосподарських підприємств, як це передбачено Законом України «Про мисливське господарство та полювання».

Один коментар до “Держекоінспекція у Волинській області, через активну діяльність браконьєрів, звернулась до єгерів і користувачів мисливських угідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *