До нового складу Громадської ради при Держлісагентстві увійшли 5 пов’язаних з мисливцями організацій

Попередній список із 35 обраних членів Громадської ради з відсотками рейтингового голосування опублікувало видання «Природа і суспільство».

Мисливський напрямок у консультативно-дорадчому органі представлятимуть Василь Новицький – Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь», Валентина Максименко – Редакція «Лісового і мисливського журналу», Микола Скорий – Всеукраїнська рада УТМР, Ігор Калініченко – Федерація мисливського біатлону України та Олександр Курдюк – ГО «Мисливці. Риболови. Біозахисники».

Попередній список членів Громадської ради Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України

Загалом на адресу ініціативної групи надіслали заяви 75-ть інститутів громадянського суспільства. За підсумками розгляду надісланих документів до участі в установчих зборах допустили 70 представників ІГС.

– Розумію важливу роль громадськості сьогодні, тому для мене в пріоритеті налагодити нашу тісну та ефективну співпрацю. Перш ніж говорити про очікування, хотілося б подякувати за плідну роботу попередньому складу та за ті напрацювання, що були зроблені, особливо Голові ради Василю Масюку. В свою чергу від нового складу Громадської ради дуже великі очікування та сподівання. Зараз її основне завдання – встановити діалог між суспільством і галуззю; якісно знівелювати всі проблемні питання та допомогти їх вирішити; забезпечити прозорість рішень та роз’яснити населенню основну роль та завдання галузі. Бажаю успіхів в роботі і сподіваюсь на подальшу взаємодію та співпрацю, – написав Юрій Болоховець, Голова Державного агентства лісових ресурсів України на своїй фейсбук-сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *