До уваги спеціалістів у галузі мисливського собаківництва, власників мисливських собак і ловчих птахів!

На сайті Міндовкілля розміщено Проект Наказу «Про затвердження Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід, інших ловчих звірів та птахів» https://bit.ly/33CdlGl.

Аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті ДАЛРУ:👉 https://bit.ly/3fYzbJ1.

Так, даним Проектом запропоновано привести Порядок у відповідність до вимог Закону, а саме:

📌позбавити громадські організації права видачі паспортів на мисливських собак. Єдиний орган (Держлісагентство) буде забезпечувати видачу паспортів і вести облік племінних собак;

📌запровадити можливість отримати у Держлісагентстві паспорти на інших ловчих звірів та птахів.

🐕Хоча держорган ніякої практичної участі у розвитку мисливського собаківництва не приймає, держава має намір монополізувати адміністративні процедури. Та цікаво – чи мають намір профільні органи виконавчої влади цим не обмежитись, і нарешті почати щонайменше захищати мисливське собаківництво від нападів «зоозахисників»? 🤔Або як завше – продовжать керуватись популізмом чи просто відмовчуватись?

✅Одночасно з цим запропоновано значно скоротити форму паспорту. Вочевидь, як і раніше він буде паперовим, отже ніякого тобі виходу з «кам’яного віку» і зручності для зберігання документів під час полювання.🤷‍♂️ Передбачено, що паспорт видається собаці віком від 1 року (замість 10 місяців), протягом 1 місяця з моменту подання заяви (замість 15 днів) на безоплатній основі.

Звертаємо вашу увагу❗️, що в термін до 23 грудня 2020р зацікавлені сторони можуть надсилати свої пропозиції і зауваження до Проекту Наказу у письмовій та електронній формі. За адресами:

📨Держлісагентство України, вул. Шота Руставелі, 9А, м. Київ, 01601. 📧е-mail: m.baranivsky@forest.gov.ua

📨Державна регуляторна служба України, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 01011, 📧е-mail: inform@dkrp.gov.ua

Джерело: Всеукраїнська мисливська спілка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *