Екологи чи бізнесмени? Хто насправді руйнує київську природу

Йдеться про справу проти “Київського еколого-культурного центру” за невиконання оформлення охоронних зобов’язань заказника. Про це повідомляє інформаційне агентство УНІАН.

Київська міська прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо “Київського еколого-культурного центру” за невиконання оформлення охоронних зобов’язань заказника “Троєщинські луки”.

Як зазначають у матеріалі видання, правоохоронці з’ясували, що на території природо-заповідного фонду столиці, зокрема, на озері Верхнє Вигурівське, в межах природно-заповідного заказника “Троєщинські луки” в Деснянському районі Києва є порушення норм природоохоронного законодавства. 

Журналісти повідомляють, що три роки тому було оголошено про створення ландшафтного заказника місцевого значення “Троєщинські луки” орієнтовною площею 381,8 га. 

Охорону об’єкту з оформленням охоронного зобов’язання доручили організації “Київський еколого-культурний центр” (КЕКЦ).

Однак з’ясувалося, що “КЕКЦ” ініціював зміну меж заказника з метою виключення з охоронюваної території понад 4 гектарів землі для комерційних потреб. В результаті, замість 381,8 га заповідних територій, залишилося 377,6 га. 

Також київська прокуратура звернула увагу на той факт, що частина територій ПЗФ “Троєщинські луки” через неналежну охорону та низку порушень з боку “КЕКЦ” захоплена комерційними організаціями. 

За інформацією УНІАН, там розміщено Автоцентр VOG, альтанки з мангалами та інші комерційні заклади невідомих осіб. 

Тож правоохоронцями відкрито провадження за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України – службове підроблення.

2 коментарі до “Екологи чи бізнесмени? Хто насправді руйнує київську природу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *